5 kolo NJL 2015 Mniší

5 kolo NJL proběhlo 27.6. v Mniší

Do Mnišího to máme přes kopec a jsou to naši tradiční soupeři z okrsku. Pro jejich soutěž nám chyběl Kosty, kterého jsme nahradili na místě borcem z Hájova. Začátek soutěže byl ve 14 a my měli sraz v 15. Při přihlášení na 20 místě času dost.
Po příjezdu jsme prohlédli startovku a už odběhlé časy. A bylo jasné že bez rekordu nemáme šanci. Samé 14 max nízké patnáctky. No nic, zázraky se dějí sice jen občas, ale za pokus to stojí.
Jdeme na plac. Rozhodčí u základny, starý košař, jako mnoho jiných nechápavě hledí na Daveho připravený koš. Ale není tam od hodnocení stylu. Příprava by nám šla a tak nezdržujem. Startovní výstřel a jsme v tom. Koš v pohodě, voda v pohodě, co mašina? – taky v pohodě, předek stíhá. První terč dole a ejhle svítí tam 14,94. Bohužel s Krupikem voda trochu hodila a jeho terč byl za 15,74. Co by jsme za takový čas dali na minulých kolech! A tentokrát nám byl málo. No naštěstí naši přímí soupeři o poslední místo také nic moc. Takže nakonec 4 body. Sice jsme se odpoutali od posledního místa, ale stále zaostáváme za loňským bodovým ziskem!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>