Tísek 2015 žáci

30.5. proběhlo 4 kolo FC 2015 v Tísku

Starším chyběl tradiční doplňovatel z mladších – Nela a mladším ješte Petra a Aďa. Naopak poprvé na soutěži byla Tonička.
Po příjezdu do Tísku málem omdlel starosta Tíseckého sboru. Dostal informaci, že náš vedoucí Pavel nepůjde dělat rozhodčího, neboť musí pomáhat s družstvem. Naštěstí to rozdýchal, když dostal náhradu.
Na pořadu dne byla, letos poprvé, štafeta 4×60 a tradičně útok. Začali starší na štafetě a byla to bída a ještě podtržená. Rychlost jak u zpomaleného filmu, přes barieru Denisa lezla ztěžka jako dobyvatel v plné zbroji přes hradby solidního hradu (nedá si říct že to zvládne překročit neřku-li přeskočit) a korunu tomu dal Tadeáš na posledním úseku. Pásek jak starý mazák někde v půlce zadku. Pochopitelně se mu svezl do pasu, pak byl volný a Tadeáš honil proudnici po zemi. Vracel se tak 8 m a to jakousi (nejednu) desetinku trvalo. Starší skončili časem 60,94 na 10 místě z 11ti jen díky N Bítova. Na 8 místo stačilo 60,3!
Pak šli mladší na útok a chyběla nejen Nela, ale také obvyklý strojník Radek. S Pavlem na stroji se mladším nedaří. Útok byl pokažený od pomaleho zapojení rozdělovače až k proudařům mířícím k jednomu terči. Výsledek 27,378 byl podobný jako ve Fulneku jenže tady na slušné umístění nestačil – až 11 místo v soutěži.
Pak šli mladší na štafetu a na rozdíl od starších ji zaběhli relativně slušně. Časem 69,12 skončili na 7 místě se strátou cca 7s na prvního (starší měli strátu skoro 12s).
Poslední pokus našich byl útok starších. Ti si trochu spravili náladu časem 17,758 a čtvrtým místem.
V součtu získali mladší 18 bodů a byli devátí. Starší 14 bodů a byli sedmí. Zlepšení štafety o necelou 1s (a na to by měli) by starší posunulo na místo 5!
Ve Floriánku se mladším odečetlo hodně bodů za neligová družstva a součtem 12 získali 6 místo. Je to jejich letos nejhorší výsledek a tak se jim zatím škrtá. Drží tedy průběžné 3 místo.
Starším se nic neškrtá a sedmé místo se jim bude počítat. Na toto místo klesli v FC.

Floriánek CUP 2015 po Tísku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>