Pohár ORM 2015

8.5. proběhl v Tísku pohár ORM

Do Tísku vyjelo poněkud oslabené družstvo mladších a starší doplnění Kopřivnicí a mladšími.

Zkrátka zbíranika jak se patří. Výkony podle toho vypadaly.

Začali mladší na útoku. Opět s Radkou na proudu ovšem tentokráte jí pomáhal Petr. Přesto to nebylo nijak oslnivé. Trochu prostřiku a bylo z toho 4 místo – co by chtěli za 35s byť na nástřikové terče.

Pokračovali starší na útok CTIF – naši obvykle silnou zbraň. Tentokrát ovšem v družstvu byli hned 3 mladší a i zkušení veteráni chybovali. Základní čas nebyl nijak zlý 91s ovšem trestné body. Dva za přeskok mladších se počítaly další dva však byly od starších. Pravda trochu to klouzalo. Překrut hadice je za 5 bodíků takže sper to čert. Ovšem 20 za nezapojenou spojku hned ze startu a jedno šlápnutí na čásu nástřiku jsou zbytečné TB. Klesli na 6 místo. Trochu i díky benevolenci rozhodčího, který pouštěl bez trestu špatné nástupy v cílovém prostoru kde min. 2 družstva měly dostat 80TB.

Pokračovalo se útokem CTIF v podání mladších. Čas 163 žádna sláva a trestné taky nějaké. Bez intenzivní nápovědy by to nešlo vůbec. Zejména nosiče by asi putovaly až na závěrečný nástup. Ostatní mladší byli rychlejší a tak na naše zbylo 7 místo.

Poslední pokus byl v podání starších na útoku. Čas 29 také nepatřil k oslnivým a tak 6 místo bylo ještě lichotivé.

V součtu se obě družstva sešla na 7 místě. Takže krajský pohár nás letos mine.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>