Soutěž žáků a dorostu 2018

Zveme Vás a zejména mladé hasiče na 10. ročník pohárové soutěže žáků a třetí ročník soutěže dorostu. Obě se uskuteční 28.4. na cvičném hřišti v Lubině. Pozvánky a rezervace v článku pomocí komentářů.

2018 Pozvánka soutěž žáků a dorostu Lubina

Požární útoky a štafeta dvojic budou probíhat současně, v případě většího zájmu budeme připravovat 2 základny (z jedné starší a z jedné mladší).  Vedoucí odevzdají nejpozději u prezentace vyplněnou přihlášku. Přihlášky budou k dispozici u prezentace nebo si ji stáhněnte Přihláška k soutěži a vyplňte v klidu doma.

Soutěž dorostu zahájíme po skončení disciplíny štafeta dvojic. Nejprve poběží starší kategorie v jedné dráze hoši a v druhé dívky. Po přestavení kladiny a bariery poběží střední a mladší dorost opět hoši a dívky každý v jedné dráze. Vedoucí odevzdají nejpozději u prezentace vyplněnou přihlášku. Přihlášky budou k dispozici u prezentace nebo si ji stáhněnte Přihláška k soutěži dorost a vyplňte ji v klidu doma.
Přihlašujte se dopředu, v den soutěže není prostor pro přípravu startovek. V den soutěže je možno přihlásit max. 2 závodníky ze sboru! Děkujeme za pochopení.

Nezapomeňte průkazky závodníků!

Rezervace (buď formou komentáře dole nebo na 732 838 260):
Mladší žáci:

1. Lubina

2. Bílovec

3. Stará Ves

4. Jerlochovice

5. Slatina

6. Olbramice

7. Výškovice

8. Tísek

9. Závišice

Starší žáci

1. Slatina

2. Jerlochovice

3. Olbramice

4. Mniší

5. Ženklava

6. Lubina

7. Stará Ves

8.

9.

10.

11. Výškovice

12. Tísek

Dorost: zde se uvádějí jen jména přihlášených, startovní pořadí bude určeno před soutěží aby, pokud možno, měli závodníci a vedoucí prostor na smotání hadic. Pořadí v jakém závodníky uvedete bude mít vliv na jejich startovní pořadí. Koho v dané kategorii uvedete jako prvního poběží dříve než druhý atd.

Starší hoši:

Kalina Tadeáš – Lubina

Starší dívky:

Střední hoši:

Žídek Adam – Lubina

Polášek – Ženklava

Pustějovský Tomáš – Hájov

Matula Rychard – Hájov

Střední dívky

Huvarová Dana – Lubina

Plandorová Nikola – Lubina

Hermanová – Ženklava

Goršanová – Ženklava

Davidová – Ženklava

Mladší hoši

Kalina Kryštof – Lubina

Rozsypal Jakub – Prchalov

Kabát David – Hájov

Kocourek Adam – Hájov

Dubec Jan – Lubina

Mladší dívky

Polášková Nela- Lubina

Bolková Natálie – Prchalov

 

11 komentářů u „Soutěž žáků a dorostu 2018“

 1. Dobry den,chtel bych prihlasit druzstvo starsich zaku 1x a druzstvo mladsich zaku taky 1x.Dekuji Dohnal,SDH Stará Ves.

 2. Ahoj, zdravíme Vás všichni z Jerlochovic a prosím o rezervaci: u ml žáků. 4 pozice na startovní listině a u starších 2.pozice na startivní listině, moc děkuji:-) ahoj Pavel Šimurda

 3. Ahoj,
  prosím o přihlášení MH Prchalov ve starší kategorii, startovní č. 8.

  Děkuji Martina

 4. Ještě mladší dorostenec : Jakub Rozsypal , mladší dorostenka : Natalie Bolková

  Dík Martina, SDH Prchalov

 5. Dobrý den, chtěl bych přihlásit Hájovské dorostence a to do středních: Tomáš Pustějovský, Richard Matula a mladších: David Kabát, Adam Kocourek. Děkuji Lukáš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>