Pohár ORM 2016

7.5. s ve Frenštátě uskutečnila soutěž o pohár ORM. Soutěžili naši starší i mladší žáci.

Starší byli v jediné možné sestavě, mladším chyběl Vojta a někteří menší. Soutěžilo se tradičně v disciplínách požární útok a útok CTIF.
Mladší si to vysloveně jeli zkusit. Půl družstva mělo za sebou jeden den tréninku CTIF a v útoku citelně chyběl tradiční koš Vojta. Výsledek byl podle očekávání. Na útoku CTIF mladší byli dost pomalí a ještě sbírali TB. K popukání byl výstup Elišky která po sestřku plechovek zapoměla pokračovat. Inu nováček jak vyšitý.
Nakonec součet času a TB 190,60 znamenal 8 místo. Útok s vodou také nic moc. Obří prostřik na levém proudu ale ani pravý nebyl nijak dobrý. Čas 34,59 stačil na 6 místo. V součtu to stačilo na 7 místo.
Starší jsou zkušenější a podle toho to vypadalo. Na CTIF solidní čas 76,81 a pouze 10TB za jeden přeskok. Stačilo to na 2 místo v disciplíně. Útok s vodou už tak dobrý nebyl. Čas 21,26 (první terč 18,35) stačil, kupodivu, na 3 místo. S trochou smůly patřilo starším nakonec 3 místo i celkově. Za Tískem a Mniším kteří měli lepší útok. Krajský pohár tak nevybojovali, ale ještě mohou doufat že Okresní kolo Plamene vyhrají Tísek nebo Mniší. Oba přitom patří k favoritům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>