Ženklava 2015 muži

Po žácích proběhla 4. 7. v Ženklavě soutěž mužů

Pro rozkopanost hřiště přesunuli Ženklavští soutěž k obecnímu úřadu na trať kde výmol střídá pařez, pak je hrb a hned zase strom atd. Bojové podmínky o zlom nohu. K tomu nabitý ohradník vedle trati. Sportovní hadice ještě do Ženklavy nedokráčely takže C52 a B75. K tomu měly být nástřikové terče. Podstatná změna proti sání, barelům a veliteli zastavujícímu stopky.
No obhajoba je obhajoba, takže přesun z Libhoště a pojďme. Přihlášení: domácí, Drnholec, Lichov (se ženami), Mořkov (polovina žen) a my. Sice košař na proudu, Béčkař na koši a gorila Hanke na B spojích, ale stále jasní favorité.
Po přesunu terčů po žácích, se domácí pokusili o jejich opravu. Vydržely ani ne 2 pokusy. Takže domácí a Drnholec opakovaly. V tu dobu přijely Tošovice. Účastník MSL. A hrnuli se k prezentaci. Nadšení jim pohaslo, když slyšeli šíři hadic. Takové snad ani nevlastní. Půlka chtěla odjet, druhá část byla pro účast. Tak přišli za námi. My jsme už půjčovali savice a pásky Mořkovu a z příjezdu Tošovic jsme nadšení nebyli. Nakonec jsme, ale řekli jo a Tošovští si přišli vyzkoušet spojky na rozdělovač. Nepasovaly. Tak si šlauchy půjčili od domácích.
Posbírali jsme matroš popůjčovaný Mořkovu a šli na základnu. Spojky na zuby a koš – se zkrátka nekontroloval. Takže v sobě. Start jak pojď na mě z boku, náběh kotár, základna měla do 10 cm daleko. Pospojováno, koš v kádi, voda v mašině, voda na proudnici, Dave kus od lajny. Naštěstí jen piksla, takže trefit ji nebyl problém ani z X metrů. Pro školeného prouda. Dave ovšem svou anakondu kočíroval ztuha a tak výsledek byl 20. Normálně to děláme na 3B. Vedení, ale Tošovice ještě nešly. Když vyrazily, vypadalo to kratičce nadějně. Košař měl problémy. Ale ne velké a mašina to dohnala. 18 a cosi. Prostě jiná liga.
No nedá se svítit druhé místo. Ještě že za ně byla láhev rumu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>