2017-Pohár ORM

6.5. proběhla v Tísku tradiční soutěž o pohár ORM. Za Lubinu vyjeli jen starší.

Přihlášení byli starší i mladší ale mladší skosily nemoci a lenost. V poháru ORM je útok CTIF a k tomu je třeba 9 členů. Mladších se sešlo 6! z 13ti registrovaných. Tak zůstali doma. Starší vyrazili v plné síle a doufali že v CTIF budou těžit ze skušeností starší poloviny (a ti ostatní nebudou kazit)a v útoku s vodou v zázrak. Na potřebných 9 je doplnila Tonička – nejschopnější z mladších co byli k dispozici.
V Tísku nás čekaly tratě po deštích trochu kluzké ale přijatelné. K tomu docela málo rozhodčích takže disciplíny nešly současně. Kdo má zájem dělat rozhodčího u mládeže dejte vědět.
CTIF proběhlo podle plánů a předpokladů. Čas 1:21 a k tomu 30TB. Tonča ještě nemá šanci skočit 1,8m daleko, hoši za ní byli moc rychlí na bariéře a jeden ji předběhl a nakonec si vybrala daň nervozita když ruka velitele nešla nahoru. Ovšem většina soupeřů chybovala ještě více a bylo z toho třetí místo.
Následoval útok na nové okresní terče „ala extraliga“, tedy poměrně tuhé a neodpouštějící jedinou chybu, proudařů především. A naši, nejen proudaři, nakupili chyb jako máku. Danka se šla klouzat, oba proudy pomalé, nebo voda moc rychlá, béčkař a rozdělovač pomohli až na pokyn vedoucích.
K tomu nové proudnice nedávají moc kompaktní proud. Výsledek – došla voda a terče nesvítily. N. V součtu to však stačilo na celkové 4 místo a krajský pohár letos tedy bude bez nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>