Hůrka 2015

25.7. proběhla noční soutěž SDH Hůrka

Byli jsme toho dne při chuti a výsledek ve Vyšních Lhotách nás neotrávil a tak jsme vyjeli na hřiště v Jeseníku kde Hůrečáci svou soutěž pořádali. Počasí stálo za … ale sper to čert.
Přihlásili jsme se někam ke 30 místu, ovšem hodně družstev odradil déšť. Nevím zda to bylo počasím nebo kvalitou přítomných družstev časy bídné. Jen Kujavy zaběhly 14ku pak jedna 16ka a pak 18ky.
Proudaře jsme našli tentokrát v podobě Závišana toho času ve službách Kujav. Docela se hecovali s Krupikem. Dem na věc. Na stroji opět Hanke, jinak klasika. Rozběhnuto jsme měli dobře, ovšem brždění u základny bylo poněkud komplikovanější. Kdo dobře neobul měl problém. A Orky si snad na boty nakydal lubrikant a šel se klouzat. K základně doběhl, ale kolem ní jel po půlkách. Nevím zda po obou či jen levé nebo pravé. Vím jen že savice byly spojeny dříve než B na stroj. To však nebyl poslední zádrhel. Hanke kousl savec na stroji a místo plného knedlíku se B plnily na půl plynu. Proudaři si kousali nechty nudou, ale vody se dočkali. Xao si připsal bod do soupeření s Krupikem a výsledek byl kolem19,9 a šesté místo. No mladíky jsme „pochválili“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>